CZ

Chata k pronájmu poskytuje ubytování
až pro 20 osob6 ložnicích

V objektu se nachází dva 2lůžkové, tři 3lůžkové a jeden 7lůžkový pokoj (samostatná lůžka ve všech pokojích), 2 kuchyňky, 2 jídelní kouty. K dispozici jsou lednička, pračka, mikrovlnná trouba, 4x WC, koupelna se třemi sprchovými kouty a umyvadly, fén. Součástí chaty je zamykatelná kolárna/lyžárna. Sezení na zahradě s možností grilování. Kvalitní internetové připojení po celém objektu.

Chata je nekuřácká. Drobná zvířata povolena.

Parkování přímo u objektu, příjezd z hlavní, stále udržované silnice

Střídání turnusů je vždy v neděli.

Přízemí:

Plně vybavená moderní kuchyň obsahující: velkou lednici s mrazákem, elektrický sporák, mikrovlnnou troubu, elektrickou konvici (2x), nádobí. Tělocvična s pingpongovým stolem, žíněnkami, velkým stolem a židlemi. Trojlůžkový a dvojlůžkový pokoj. 3x WC, 3x sprcha, pračka

1.patro:

Kuchyň obsahující: velkou lednici s mrazákem, myčku, elektrický sporák, mikrovlnnou troubu, elektrickou konvici, kompletní nádobí. Jeden dvojlůžkový, dva trojlůžkové a jeden sedmilůžkový pokoj. 1x WC.

Provozní řád a ubytovací řád

Check-in od 15:00
Check-out do 10:00

Zodpovědnost za škody na majetku

Naši hosté jsou povinni zabezpečit věci tak, aby nedošlo k jejich poškození či odcizení. Za škody na majetku ubytovaného, případně odcizení věcí ponechaných ve volně přístupných částech chaty nebo jejího okolí,  nenese ubytovatel žádnou zodpovědnost. Ubytovatel neručí za případné škody na vozidlech hostů na přilehlém parkovišti.

Zodpovědnost za škody na zdravím svém a svěřených osob

Ubytovatel učinil všechna opatření, aby nedošlo k poškození zdraví ubytovaných. Ubytovatel nenese zodpovědnost za zdraví ubytovaných.

Uhrazením ceny pobytu objednavatelé prohlašují, že byli s tímto
provozním a ubytovacím řádem seznámeni a budou ho plně respektovat.

Stáhnout

© Chata Nesnídalka 2021